Концерт класичної музики “Місток до Європи”

18 листопада о 19:30 в Будинку актора відбудеться концерт творів європейських композиторів для скрипки та фортепіано у виконанні талановитого київського дуету  “Duo Invictus” – Андрія Васіна (фортепіано) та Олександра Стицюка (скрипка).

На Ваш вибір ми пропонуємо чотири види квитків:

Місця для поціновувачів. 

Це перші ряди чудового залу Будинку актора. Ви будете мати можливість детально побачити те, що відбувається на сцені. Від Вас не приховається жодна емоція на обличчі виконавців. Вартість квитка 350 гривень. Придбати.

 

Місця для прихильників класичної музики

Ці місця розташовані трошки далі від сцени, але чудова акустика концертного залу Будинку актора дозволить Вам насолодитися усіма нюансами майстерного виконання творів на сцені. Вартість квитка – 250 гривень. Придбати.

 

Підвішений квиток. 

За якихось обставин Ви не зможете бути на концерті, але Ви маєте можливість купити квиток для незнайомої Вам людини, яка теж є прихильником класичної музики. Зазвичай таким квитком користуються студенти, які на жаль, не мають змоги відвідувати всі концерти. Вартість квитка – 250 гривень. Придбати.

 

Благодійний квиток. 

Половина коштів з придбаних квитків піде на підтримку виконавців, а другу половину ми передамо до фонду Повернися живим для підтримки наших збройних сил. Вартість квитка – 350 гривень. Придбати.

 

В програмі концерту:

  • Максим Березовський Соната для скрипки та фортепіано до мажор
  • Микола Лисенко Елегія для скрипки та фортепіано.
  • Жуль Массне Роздум.
  • Клод Дебюссі La plus que lent.
  • Цезар Франк Соната для скрипки та фортепіано Ля мажор.

 

Виконавці

Андрій Васін

Народився в м. Миколаїв. Випускник Національної Музичної Академії України. Є Лауреатом Міжнародного Конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця. З 2008 року Андрій – Соліст Національного Будинку Органної та Камерної музики України. Також він займається викладацькою діяльністю в стінах своєї Альма Матер. За останні роки мав гастрольні поїздки до Болгарії, Китаю, Нідерландів.

Олександр Стицюк

Лауреат українського конкурсу скрипалів м. Луцьк. Закінчив Національну музичну академію України ім. Чайковського та аспірантуру. 2010, 2011 роки стипендіат майстер класів та фестивалю Zeist music days Нідерланди. 2002-2008 роки – артист оркестру K&K Philharmoniker. 2007 рік – артист оркестру European Philharmonic orchestra. З 2002 по 2021 рік співпрацював Анатолієм Баженовим і його Квартетом ім. М. Лисенка. З 2000 року і по цей день соліст-артист Ансамблю класичної музики ім. Б. Лятошинського. З 2000 року виконав близько 3000 концертів. В 2019 році записав альбом ( аранжування класичних творів для скрипки у супроводі рок бенду та камерного оркестру) Muse of Heaven під псевдонімом Alex Rux.

Хочемо звернути Вашу увагу: частина коштів з усіх придбаних квитків піде на підтримку ЗСУ через фондПовернися живим“.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *